BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates
Home » MANŞET » DHKC Gerilla Leyla Aracı is Immortal!

DHKC Gerilla Leyla Aracı is Immortal!

Dersim’de Katledilen DHKC Savaşçıları Ölümsüzdür!
AKP faşizmi Dersim’de dağları bombalamaya, halk çocuklarını katletmeye devam ediyor. 28 Aralık günü yapılan operasyonda 2 DHKC savaşçısının katledildiği öğrenildi. Ancak 1 günün ardından yalnızca bir savaşçının ismini öğrenebildik. DHKC Dersim Kır Gerilla Birliği’nden Leyla Aracı’nın şehit düştüğünü öğrendik. Ancak halk düşmanları katlettikleri diğer savaşçının ismini ailesine dahi söylemezken kontra haber sitelerinden diğer savaşçının adı Mahir Bektaş olarak duyuruldu.
Halk düşmanı AKP’nin şehitlerimizin ismini gizlemekteki amacı şehitlerimizi onlara yakışır şekilde gömmemizi engellemektir. Şehitlerimizi slogaznlarımız ve marşlarımızla, Cephe’nin sarı yıldızlı kızıl bayrağı ile toprağa ve kalplerimize gömmemizi engellemek içindir.
Katiller sevinemeyecek, bir yoldaşımız katledilirse onlarcamız dağları yol edeceğiz. Dersim dağlarından Cephe gerillalarını bitirdiğini duyuranlar, halklarımızı umutsuzluğa sürükleyemezler! Biz bir kez diktik bayrağımızı o dağlara… dağlarında bayrağımız dalgalanıncaya kadar savaşmaya devam edeceğiz!
Şehitlerimiz için savaşmaya devam edeceğiz, HESABINI SORACAĞIZ!


Check Also

Anti-Imperialist Front TV News programme for the week AEC TV Haberler Programı 2-9/10

Anti-Imperialist Front TV News programme for the week AEC TV Haberler Programı 2-9/10

%d blogcu bunu beğendi: